Najszybsza pożyczka dla firm!

Uzyskaj do 150 000 zł w ciągu godziny bez zabezpieczeń

Monify specjalizuje się w udzielaniu zdalnych pożyczek dla małych i średnich firm wtedy, gdy środki są bardzo potrzebne

Monify wspiera spółki we wszystkich krajach bałtyckich, udzielana pożyczka bez zastawu od 1000 zł do 150000 zł w ciągu 1 dnia, bez żadnych dodatkowych opłat za udzielenie pożyczki

Otrzymaj do150000

Środki na koncie w ciągu 1 dnia

Prowizja i ukryte opłatyzł 0

Czym się wyróżniamy

Zdalna procedura udzielania pożyczki

Rejestracja wniosku online

Szybkie rozpatrzenie wniosku

W ciągu 1 dnia od przesłania dokumentów, środki znajdą się na Twoim koncie

Bez nadpłaty

Możliwość przedterminowego zwrotu pożyczki bez prowizji i dodatkowych opłat

Czas, w którym środki znajdą się na Twoim koncie

monify

Pozabankowe instytucje finansowe

Banki

1 godzina

1 dzień

1 tydzień

1 miesiąc

Uzyskaj pożyczkę korzystając z pomocy

Monify w liczbach

600
przetworzonych wniosków
1 dnia
średni czas oczekiwania, podczas którego klient uzyskuje szybką pożyczkę dla biznesu
82.5%
klientów ponownie wnioskuje o pożyczkę w Monify
4
Kraje, w których działa Monify

To kosztuje jedynie 3% miesięcznie zł.

10 zł /dziennie za kredyt w wysokości 10 000 zł

Opinie o nas

Dziękuję za ofertę pożyczki, a także za Państwa profesjonalne podejście do komunikacji z klientem i ocenę naszej firmy. Szczerze doceniamy Państwa pracę, bo było to bardzo ważne dla rozwoju naszej firmy.

Glow International

Zajmujemy się produkcją paliwa drzewnego. Na początku sezonu, gdy wzrasta zapotrzebowanie na surowce z drewna, konieczny jest dodatkowy kapitał obrotowy, aby zwiększyć wolumen sprzedaży. Wnioskowaliśmy do banków o pożyczkę, jednak byliśmy zmuszeni długo czekać na decyzję. Chcąc zmaksymalizować wielkość sprzedaży, musieliśmy otrzymać pieniądze w ciągu miesiąca. O SIA Monify po raz pierwszy usłyszeliśmy na portalach społecznościowych. W ciągu 30 minut od wysłania przez nas potrzebnych dokumentów, firma Monify nawiązała z nami kontakt. Następnego dnia podpisaliśmy umowę, a środki pieniężne zostały przelane na konto w przeciągu kilku godzin. Gdy w przyszłości będę musiał sfinansować wzrost kapitału obrotowego – wiem gdzie mam iść.

SIA Manco Energy Latgale www.myfuelwood.com

Jestem bardzo wdzięczny pracownikom Monify za ich profesjonalizm, szybką i rzetelną obsługę. Progresywne, ambitne i ukierunkowane na szybki rozwój firmy mają szasnę podjąć lepsze decyzje w obliczu nieprzewidzianych wyzwań właśnie dzięki pożyczkom od Monify.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Zajmujemy się handlem i montażem baterii słonecznych. Niedawno zawarliśmy umowę na eksport produktów. Do przeprowadzenia transakcji potrzebowaliśmy dodatkowego finansowania, ponieważ zabrakło nam środków obrotowych. Przez przypadek dowiedzieliśmy się o firmie Monify i po kilku chwilach otrzymałem wymaganą sumę. Teraz odnosimy sukcesy dzięki Monify.

Nikolajs L.

Niesamowicie szybkie potwierdzenie! Jeśli firma musi zwiększyć środki obrotowe, Monify to właśnie to, czego Państwu potrzeba! Dziękujemy za pomyślną współpracę!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Zajmuję się rolnictwem. W tym roku postanowiłem zwiększyć powierzchnię upraw i szybko potrzebowałem pieniędzy na benzynę do żniw. Gdyby nie Monify, nie miałbym środków na żniwa, bo nie doczekałbym się kredytu z banku! Pieniądze wpłynęły tak szybko, że nie było żadnych przestojów w pracy.

SIA Agronova

Posiadam firmę produkującą drewno. Chciałem kupić dodatkowe drewno po okazyjnej cenie. Kiedy poszedłem do banku, bank poprosił o dokumenty finansowe, by ocenić możliwość przyznania mi finansowania. Ponieważ cena drewna była niska, pieniądze były potrzebne za kilka dni. Dowiedziałem się od mojego znajomego o firmie Monify. Skontaktowałem się z firmą, a następnego dnia miałem już fundusze na zakup drewna na koncie. Monify jest naprawdę skoncentrowana na zaspokajaniu potrzeb klienta i zrozumieniu jego otoczenia biznesowego. W przyszłości zamierzam również współpracować z tą firmą.

SIA Ludzenieki

Zajmujemy się robotami budowlanymi. Ze względu na specyfikę umowy po wygraniu przetargu potrzebowaliśmy dodatkowych środków obrotowych na zakup materiałów. Kontaktowaliśmy się z bankami, ale proces udzielania pożyczki okazał się tak długotrwały, że nie wystarczyłoby nam czasu na realizację prac w terminie, a środki były potrzebne w ciągu kilku dni. Od znajomych dowiedziałem się o Monify i od razu skontaktowałem się z firmą. Pozytywnie zaskoczyło mnie podejście pracowników do klienta. Otrzymałem klarowne wyjaśnienia, a po złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów pieniądze były na moim rachunku już następnego dnia. W przyszłości będę wiedział, do kogo się zwrócić, i z pewnością polecę firmę innym!

IK A&K

Zajmuję się handlem samochodami. Brakowało mi pieniędzy na zakup samochodu dla jednego z naszych klientów, a chcieliśmy szybko dokonać sprzedaży. Poszukiwaliśmy możliwości finansowania w bankach, jednak czas oczekiwania był zbyt długi. O Monify dowiedzieliśmy się przypadkowo od znajomego. Chociaż to zupełnie nowa firma, zatrudnia doświadczony zespół. Ofertę otrzymaliśmy tak szybko, że nawet nie zdążyłem wypić kawy. A pieniądze jeszcze szybciej. Powodzenia dla nowych.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Nasi partnerzy

Dowiedz się, jakiego rodzaju pożyczka Tobie odpowiada najbardziej